Golden Interstar HD CA Premium

Golden Interstar HD CA Premium je jednotunerový, FULL HD, digitálny, satelitný prijímač určený pre príjem satelitného vysielania v HD aj SD kvalite.  Prijímač má napevno zabudovaný jeden satelitný tuner. Na pravej strane predného panela sa nachádzajú odklopné dvierka pod ktorými je ukrytá jedna UNI čítačka dekódovacích kariet , ktorá spolupracuje s kartami Skylink Irdeto, Skylink ICE a Freesat UPC ICE. Prijímač nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto Standart M7! Prijímač nemá CI šachtu pre vloženie CI modulu. Pre zobrazovanie informácii je na prednom paneli zabudovaný 4miestný 7segmentový displej zelenej farby, ktorý zobrazuje číslo programu a aktuálny čas.

HD_CA_03

Golden Interstar HD CA Premium podporuje pripojenie ku internetu iba ku wifi sieti za pomoci USB Wifi adaptéra, prijímač nemá Ethernet . Po pripojení prijímača ku internetu môžete v tomto prijímači využívať funkcie ako počasie, google maps, picasa, rss, webTV a pod.

 

HD_CA_04

V neposlednom rade je zaujímavá aj možnosť ovládania prijímača po sieti a streamovanie živého vysielania do smartfónu, alebo tabletu s OS Android a nainštalovanou aplikáciou URC.

Po pripojení USB HDD alebo flashdisku môžete nahrávať obľúbené relácie. Prijímač nahráva vo formáte TS nekódovane, tzn. že nahrávku môžete prehrávať aj v PC. K dispozícii je aj funkcia Timeshift. Cez USB port a pripojené USB pamäťové médium môžete mediaplayerom prehrávať v prijímači rôzne multimediálne súbory ako hudba/nahrávky/obrázky(fotky)/filmy.

Viac informácii sa dozviete v recenzii Golden Interstar HD CA Premium